Narkotyk śmierci fentanyl – ostrzeżenie matki

Nowy narkotyk o nazwie fentanyl zabija. Sherii Kent, która pochodzi z Calgary w Kandzie opublikowała na Facebooku bardzo poruszający post, w którym ostrzega wszystkich przed groźnym i niebezpiecznym narkotykiem o nazwie Fentanyl – zdjęciem swojego umierającego syna. Stał się on ofiarą przedawkowania.

Fentanyl to właściwie cud najnowocześniejszej medycyny. W normalnym przypadku używa się go jako środek przeciwbólowy lub do narkozy. Jest on około 300 razy silniejszy od morfiny i lekarze używają go, aby przed operacją wprowadzić pacjenta w znieczulenie ogólne oraz aby znieczulić bóle.

Jednak przedawkowanie tego środka jest bardzo niebezpieczne, a nawet śmiertelne. Największych obaw przysparza tak zwany paraliż oddechu. Michael Kent niestety z powodu przedawkowania fentanylu osiągnął jedynie 22 lata.

Sherri Kent ostrzega teraz wszystkich przed nielegalnym zażyciem tego leku, który w Kanadzie stał się prawdziwą epidemią. Powodem tego jest szeroko rozprzestrzenione uzależnienie od leków na receptę.

To przekroczyło już wszelkie granice i wyszło spod kontroli. Nie ma sposobu na to, aby chronić nasze dzieci – powiedziała Sherii dla programu CBC.

W swoim poście na Facebooku Sherii napisała coś, co było dla niej bardzo ważne. „Michael nie był żadnym uzależnionym narkomanem. On popełnił tylko błąd, który kosztował go jego życie.”

Sherri zachęciła wszystkich czytelników, aby udostępnili jej zdjęcie i tym samym zapobiegli tego typu tragediom.

Jej zdjęcie pokazujące wielkie cierpienie przy umierającym synie zostało w między czasie już 100.000 razy opublikowane. Pokazuje ono również jak szybko narkotyki mogą zniszczyć komuś życie.

Ciekawostką jest też, że rok temu, w 2016 roku z tego samego powodu, czyli przez przedawkowanie fentanylu zmarł sławny piosenkarz, Prince.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.