Recenzja Odmiany Critical Kush od Royal Queen

Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Critical Kush od Producenta Nasion Marihuany Royal Queen Seeds

critical kush, recenzja, odmiany, nasiona, marihuany, konopi

Critical Kush jest odmianą konopi, która powstała w wyniku hybrydyzacji słynnych szczepów Critical i OG Kush, co zagwarantowało jej bogatą zawartość THC o pełnym, bogatym aromacie i fantastycznych doznaniach w trakcie palenia.

Critical Kush – Jest to hybryda Kush, w którym dominuje Indica, co widać w jej wyglądzie. Jej krzaki rosną na średnią wysokość około 100-110cm indoor co sprawia że jest często wybierana do małych namiotów uprawowych. A w uprawie outdoor osiąga wysokość do 140-150cm, przez co jest idealna do dyskretnych otwartych ogrodów. Jest niska wysokość nie oznacza że daje mały plon. Można z niej uzyskać konkretne plony rzędu około 500-550 gramów na metr kwadratowy w uprawie indoor, przy czym można złożyć że na m2 wejdą dwie rośliny, więc można wyciągnąć z jednej ponad 250g. W uprawach outdoorowych, czyli na dworze można liczyć na bardzo obfity plon rzędu 600g, dzięki olbrzymiej liczbie kwiatów. Kwitnienie zajmuje jej jedynie 55 do 60 dni. Miesiąc zbioru outdoor wypada na Październik w zimnych strefach klimatycznych. A w ciepłych rejonach takich jak Hiszpania ścina się ją z początkiem listopada. Przy czym posadzona w marcu może w Hiszpanii dać dużo większy plon, bo nawet 900g. Oczywiście będzie przy tym stosownie większa.

Jest to odmiana konopi, która powoduje, że Twój umysł oraz ciało doznają zrelaksowania, a ponadto doznasz złagodzenia stresu i bólu. Poziom THC jaki jest w stanie wydzielić przez swoje gruczoły to nawet 20%, jest to poziom, który zaspokoi każdego palacza marihuany. Nie ma co się oglądać za mocniejszymi szczepami, takie stężenie THC w zupełności wystarczy.

Podsumowując Specyfikację Tej Odmiany

critical kush, nasiona marihuany, nasiona konopi

  • Nadaje się do uprawy outdoorowej, czyli na dworze w strefach zimnego klimatu.
  • Jest znakomita do małych growboxów, ze względu na małą wysokość, którą osiąga.
  • Miesiąc zbioru outdoor w zimnych rejonach wypada z początkiem października.
  • Jej genetyka, to Critical x OG Kush, co powoduje że jest przeważającą indicą.
  • Poziom THC, to nawet 20%, dzięki temu zalicza się do bardzo mocnych odmian konopi.
  • Mimo wysokiego poziomu THC nie jest odmianą psychodeliczną, jej działanie jest bardziej relaksacyjne.

Gdzie Kupić Nasiona Marihuany Odmiany Critical Kush od Royal Queen Seeds

Oryginalne nasiona konopi tej odmiany kupisz u dystrybutora szczepów Royal Queen Seeds, czyli na thc-thc.com. Warto kupić tą odmianę jak również inne u sprawdzonego dostawcy, żeby mieć pewność świeżych nasion marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.