Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej O.G. Kush od Royal Queen

Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej O.G. Kush od Producenta Nasion Marihuany Royal Queen Seeds

og kush, odmiana, recenzja, nasiona, marihuany, konopi

Klasyk, Który Nigdy nie Przeminie, to Jest Właśnie Genetyka O.G. Kush

O.G. Kush to wyjątkowa odmiana, która według oficjalnych informacji pochodzi z Północnej Kalifornii, ale tak na prawdę nikt do końca nie wie gdzie i kiedy powstała i raczej zostanie to już tajemnicą. Mimo wszystko stała się ona w ekspresowym tempie bardzo popularna ze względu na swój silny, bardzo wilgotny, lekko cytrusowy aromat, który przypomina benzynę czy też detergenty, jak również silny i długotrwały smak.

Uprawa odmiany konopi O.G. Kush jest prosta, to też wpłynęło na jej dużą popularność. Rośnie dość wysoka jak na odmianę z przewagą indici, bo w uprawie outdoor osiąga wysokość do 220 cm a w indoor do 160 cm, czyli nie jest aż tak duża. Jej wysokość można kontrolować stosując trening LST (Low Stress Training). Swoją dużą wysokość jak na indicę zawdzięcza swojej genetyce, czyli nieoficjalnym genom Chemdawg zmieszanym z Lemonem Thai i Pakistani Kush. O.G.Kush potrzebuje około 8 tygodni na zakwitnięcie i z jednej rośliny uprawianej indoor można zebrać około 240-250g plonów. A uprawiana outdoor, czyli na dworze, pod chmurką da nam do 550-600g. Rośnie bardzo rozłożyście, ale z czasem się zagęszcza, tworząc wielką gęstą kulkę. Jej pąki są grube i zbite, z dużą ilością żywicy o pięknej, limonkowej barwie.

o.g. kush, uprawa, hodowla, outdoorNa zdjęciu widać jej potencjał, jako wielką zieloną kulkę wypełnioną grubymi topami. O.G. Kush potrafi wyrosnąć na wielką roślinę, która daje obfity plon.

Jej high silnie uderza w głowę i chociaż jest to szczep o przewadze indici, to jest on bardziej sativowy. Jak widać nie tylko jej wielkość przypomina sativę, ale również działanie. THC oscyluje na poziomie 19-20%, co sprawia że zalicza się ona do mocnych odmian bogatych w THC.

Podsumowując – O.G. Kush od Royal Queen Seeds

  • Znakomicie rośnie zarówno w pomieszczeniu jak i na dworze, przy czym i tutaj i tutaj osiąga duże rozmiary, jak na odmianę z przeważającą genetyką indici.
  • Jest to zdecydowanie klasyk, którego atutem jest stabilność, co sprawi że uprawa będzie jednolita, stabilność genów jest bardzo poszukiwana przez growerów.
  • O.G. Kush od Royal Queen Seeds zalicza się do mocnej odmiany, która mimo rodzaju indica daje haj sativowy.
  • Zdobywca niezliczonych nagród w najlepszych kategoriach cannabis, nie bez powodu jest to klasyk nad klasyki.

Gdzie Kupić Nasiona Marihuany Odmiany O.G. Kush od Royal Queen Seeds

Żeby mieć pewność że kupimy właśnie tego klasyka, to jego nasiona marihuany najlepiej kupić u dystrybutora marki Royal Queen Seeds, czyli na www.thc-thc.com. Sklep ze złotym listkiem, to sprawdzony Polski dystrybutor, u którego kupisz na pewno świeże nasiona konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.