Holenderskie Coffeshopy – Najpopularniejsze i Najsilniejsze Odmiany

Holandia jest zawsze warta odwiedzenia, zwłaszcza dla zachodnioniemieckich miłośników marihuany. Wystarczy kupić legalną marihuanę w kawiarni, z podobnie myślącymi ludźmi i bez stresu oraz poczucia winy lub strachu przed oskarżeniem rozkoszować się pysznym Chocomel.

Nic dziwnego, że w szczególności Zachodnie Niemcy lubią korzystać z tej możliwości i odwiedzać miasta położone blisko granicy, takie jak Roermond czy Venlo. To po prostu dobre uczucie mieć przed sobą ładny wybór różnych odmian marihuany i haszyszu oraz wiedzieć, ile THC i CBD zawierają.

Instytut Trimbos (Holenderski Instytut Zdrowia Psychicznego i Uzależnień) przeprowadził w holenderskich Coffeshopach badanie , które odpowiada na kilka interesujących pytań opartych na badaniach statystycznych. Pochlebny czytelnik może się w ten sposób dowiedzieć, na przykład, że klasyczna White Widow jest zdecydowanie najbardziej popularną odmianą trawki wśród klientów Coffeeshopów i to stale przez ostatnich 15 lat (od 2004 do 2018).

Power Plant jest przeciętnie najtańszą odmianą (oprócz resztek mieszanki często sprzedawanej pod nazwą Gruis), marihuana jest bardziej popularna wśród klientów niż hasz (ok, to nie jest prawdziwą niespodzianką), a szczep Jack Herer ma średnio najwyższą zawartość THC (18,2 procent), a najwyższa wartość THC kiedykolwiek zmierzona w wyżej wspomnianym okresie wynosiła 29,4 procent w odmianie Bubble Gum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.