Recenzja Odmiany Konopi Critical od Royal Queen Seeds

Recenzja Odmiany Critical od Producenta Nasion Marihuany Royal Queen Seeds

Odmiana konopi indyjskiej Critical, to szczep, który chyba każdy użytkownik marihuany zna. Występuje on pod wieloma nazwami takimi jak Critical+ od Dinafem czy też Critical XXL od Zambeza Seeds lub Critical Russian od Akseeds. Ta ostatnia wersja jest dość mocno genetycznie zmodyfikowana, po to a żeby lepiej sobie radziła w zimnych klimatach. Wszystkie te genetyki, to wciąż ta sama linia genetyczna, czyli po prostu Critical, który jest nazywany różnie przez poszczególnych producentów, którzy czasem lekko modyfikują tą genetykę. W tym artykule opiszemy i pokażemy Criticala od producenta nasion konopi Royal Queen Seeds.

nasiona marihuany odmiany critical

Critical to odmiana konopi, która zdecydowanie jednoczy wszystkie cechy, które są najbardziej pożądane przy uprawie i spożywaniu marihuany. Jest to dominująca Indica, która nie rośnie większa w indoor niż 140-160cm, o małych rozgałęzieniach wypełnionych grubymi topami, co zapewnia duży plon. W domu osiąga średnio 300-350g z rośliny a na dworze rośnie do 220-250cm i daje plon na poziomi 600-650g z jednej rośliny. W ciepłym klimacie, takim jak Hiszpania, może dać ponad 1000g zbiorów z rośliny, ale musi być posadzona z początkiem marca a ścięta pod koniec listopada. W warunkach Hiszpańskich urośnie z Criticala prawdziwy gigant, który może mieć lekko 3 metry wysokości a w obwodzie lekko 2 metry. Jej efekt jest bardzo silny, ale przyjemny z relaksującymi wibracjami.

Nadaje się do uprawy zarówno na dwór jak i do domu, pomieszczenia. W warunkach ciepłego Hiszpańskiego klimatu urośnie bardzo duży i da wręcz ogromy plon. Ale również świetnie radzi sobie w zimniejszych klimatach z tym że urośnie mniejszy. W zimniejszym klimacie europy zachodniej gdzie lato jest krótsze zbiór wypadnie z końcem września. W klimacie klimacie ciepłej Hiszpanii, gdzie lato jest bardzo długie zbiór wypadnie na początek listopada.

Genetyka tej odmiany według Royal Queen Seeds, to Afghani skrzyżowany ze Skunkiem, gdzie jest on w większości indicą. Moc poziomu THC jaką oferuje Critical od Royal Queen Seeds, to nawet 18%, taki poziom THC wystarczy praktycznie każdemu użytkownikowi marihuany.

A Teraz Coś Dla Oczu, Zdjęcia Odmiany Critical

Oto zdjęcia Criticala uprawianego w zimniejszych rejonach naszego globu, jak widać wygląda całkiem dobrze:

jak wyglądają rośliny critical w uprawie outdoor

wygląd roślin critical na dworze

A poniżej zdjęcia Criticala w wersji gigant. Wysokość, jaką osiągają rośliny tej odmiany można zobaczyć porównując je do osób, które stoją obok krzaków, a może bardziej drzew. Takie giganty rosną w ciepłych rejonach naszego globu:

zdjęcie roślin critical na outdoor

Jakie Nasiona Marihuany Odmiany Criticala Wybrać?

Jeśli spodobała Ci się ta odmiana konopi i chciał byś kupić jej nasiona marihuany, to masz do wyboru sporo genetyk tego szczepu. Wchodząc do sklepu THC-THC, czyli na stronę sprawdzonego dostawcy nasion konopi i wpisując w ich wyszukiwarce: „Critical” pojawi Ci się kilkanaście szczepów tej ciekawej odmiany. Którą wybrać? Critical od Royal Queen Seeds, to na pewno najbardziej oryginalna, najczystsza dostępna na rynku wersja. Zaś Critical Russian od Akseeds, to zdecydowanie najbardziej odporny wariant tej genetyki, z tym że będzie się on różnił od oryginalnego Criticala. Możesz wybrać również Criticale w wersji auto kwitnącej, czyli z autofloweringiem. Decyzję zostawiamy Tobie. Na pewno każdy Critical będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

5 komentarzy “Recenzja Odmiany Konopi Critical od Royal Queen Seeds”


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.