Recenzja Odmiany Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen

Kolejny Mały i Szybki Automat od Royal Queen Seeds, Royal Dwarf o Którym Mowa to Taki Mały Bonsai.

Recenzja Odmiany Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen, UltimateSeeds.pl

Ten niezwykły bonsai to krzyżówka Easy Bud ze Skunkiem, dzięki czemu otrzymano nową, feminizowaną i samokwitnącą odmianę o nazwie Royal Dwarf. Jest to bardzo mała roślina, która w 8-9 tygodni całkowitego cyklu życia wyrasta na wysokość od 40-60cm, dając plony rzędu 60g na jedną roślinę. Jest jednak na tyle zwarta w sobie, że przy uprawie w pomieszczeniach, szczególnie małych, można zmieścić większą ilość sadzonek na jeden metr kwadratowy, co zwiększy plon.

Genetyka słynnego Skunka nadała tej odmianie odmienny smak, a także bardzo silny zapach i bogato opływające w żywicę pąki oraz łagodny, relaksacyjny efekt.

Recenzja Odmiany Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen, UltimateSeeds.pl

Podsumowanie Odmiany Royal Dwarf Automatic od Royal Queen Seeds:

  • Jest to mała i szybka odmiana z autofloweringiem, która nadaje się do uprawy w inndor (dom), lub na outdoor (ogród na dworze).
  • Jej genetyka jest oparta na skunku oraz wytrzymałym na złe warunki atmosferyczne ruderalis. Dzięki temu jest to prosty szczep nie sprawiający problemów. Polecany początkującym koneserom marihuany.
  • Odmiana ta rośnie bardzo szybko, od kiełka do zbioru w około 60 dni i wyrasta na wysokość 60 cm. Wygląda jak drzewko bonsai.
  • Plon jaki daje ta odmiana konopi to około 40-50 gram z jednej rośliny. Jest to wynik dość dobry jak na tak prostą i małą roślinkę. Pąki, które rodzi Royal Dwarf produkują THC o stężeniu około 16%, więc jest to odmiana może nie za mocna, ale na pewno wystarczająca dla przeciętnego plantatora.

Zdjęcia Royal Dwarf Auto od Royal Queen Seeds:

Recenzja Odmiany Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen, UltimateSeeds.pl

Recenzja Odmiany Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen, UltimateSeeds.pl

Gdzie Kupić Royal Dwarf Auto od Royal Queen Seeds?

Jeśli już się zdecydowałeś na tą odmianę, która jest niczym bonsai wśród konopi i chciał byś kupić nasiona marihuany tej odmiany, to polecamy ją kupić u dystrybutora marki Royal Queen Seeds, którym jest Polski sklep thc-thc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.