Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen

Kolejny Mały i Szybki Automat od Royal Queen Seeds, Royal Dwarf o Którym Mowa to Taki Mały Bonsai.

Ten niezwykły bonsai to krzyżówka Easy Bud ze Skunkiem, dzięki czemu otrzymano nową, feminizowaną i samokwitnącą odmianę o nazwie Royal Dwarf. Jest to bardzo mała roślina, która w 8-9 tygodni całkowitego cyklu życia wyrasta na wysokość od 40-60cm, dając plony rzędu 60g na jedną roślinę. Jest jednak na tyle zwarta w sobie, że przy uprawie w pomieszczeniach, szczególnie małych, można zmieścić większą ilość sadzonek na jeden metr kwadratowy, co zwiększy plon.

Genetyka słynnego Skunka nadała tej odmianie odmienny smak, a także bardzo silny zapach i bogato opływające w żywicę pąki oraz łagodny, relaksacyjny efekt.

Podsumowanie Odmiany Royal Dwarf Automatic od Royal Queen Seeds:

  • Jest to mała i szybka odmiana z autofloweringiem, która nadaje się do uprawy w inndor (dom), lub na outdoor (ogród na dworze).
  • Jej genetyka jest oparta na skunku oraz wytrzymałym na złe warunki atmosferyczne ruderalis. Dzięki temu jest to prosty szczep nie sprawiający problemów. Polecany początkującym koneserom marihuany.
  • Odmiana ta rośnie bardzo szybko, od kiełka do zbioru w około 60 dni i wyrasta na wysokość 60 cm. Wygląda jak drzewko bonsai.
  • Plon jaki daje ta odmiana konopi to około 40-50 gram z jednej rośliny. Jest to wynik dość dobry jak na tak prostą i małą roślinkę. Pąki, które rodzi Royal Dwarf produkują THC o stężeniu około 16%, więc jest to odmiana może nie za mocna, ale na pewno wystarczająca dla przeciętnego plantatora.

Zdjęcia Royal Dwarf Auto od Royal Queen Seeds:

Gdzie Kupić Royal Dwarf Auto od Royal Queen Seeds?

Jeśli już się zdecydowałeś na tą odmianę, która jest niczym bonsai wśród konopi i chciał byś kupić nasiona marihuany tej odmiany, to polecamy ją kupić u dystrybutora marki Royal Queen Seeds, którym jest Polski sklep thc-thc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.