Recenzja Odmiany Konopi Easy Bud Automatic od Royal Queen Seeds

Jeśli interesuje Cię mały automat, to Easy Bud Automatic od Royal Queen Seeds będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Większość odmian autofloweringowych nie jest jakoś zbytnio skomplikowana w uprawie, ta jednak jest tak nieskomplikowana, że aż dostała nazwę Easy Bud, a powstała w wyniku skrzyżowania szczepu Ruderalis, dzięki któremu jest odmianą samokwitnącą, i mocnej Indici, która zapewnia jej palaczowi niesamowicie relaksujących doznań i kosmiczne upalenie.

Dzięki łatwości uprawy w zaledwie 8 – 9 tygodni będziesz w stanie wyhodować rośliny sięgające jedynie na 50 – 60cm i dające około 165g plonu na roślinę. Dzięki temu jej uprawa będzie nie tylko „easy”, ale i też zmieści się w każdym pomieszczeniu o małych gabarytach. Pąki Easy Bud Auto mają silną woń Skunka i słodkawy smak.

Podsumowanie:

  • Odmiana Easy Bud Automatic od Royal Queen Seeds nadaje się zarówno do uprawy w domu (pomieszczeniu), jak i na dworze (ogrodzie, w szklarni).
  • Szczep ten zalicza się do szybkich, małych automatów. Wybierany jest przez koneserów, którym zależy na szybkości zbioru a nie koniecznie na dużym plonie.
  • Easy Bud Automatic od RQS wyrasta od kiełka do zbioru w około 60 dni na wysokość 60 cm i daje mniej więcej 40g mocnego plonu o stożeniu THC w granicach 18%.

Zdjęcia:

Gdzie kupić?

Nasiona marihuany tej odmiany najlepiej kupić u lokalnego dystrybutora marki Royal Queen Seeds. Polecamy Polskiego dystrybutora RQS, jakim jest sklep z nasionami thc-thc.com, jest to sprawdzony i ceniony seedbank. W nim możesz śmiało kupić tą auto kwitnącą odmianę konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Recenzja Odmiany Konopi Easy Bud Automatic od Royal Queen Seeds”


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.