Recenzja Odmiany Quick One Auto od Royal Queen Seeds

Quick One Automatic to najmniejsza i najszybsza odmiana konopi z autofloweringiem od Royal Queen Seeds. Jeśli jesteś koneserem, który lubi różnorodność, często zmieniając swoje planty i nie lubisz długo czekać na swój plon, to ten szczep jest dla Ciebie idealny. Szukając swoich nasion marihuany w ofercie RQS warto zwrócić uwagę na tą odmianę.

Quick One, jak sama nazwa sugeruje, to szybki automat, który należy do jednych z pierwszych odmian, które otrzymały geny autofloweringowe na bazie kanadyjskiej Lowryder i była najszybciej dojrzewającym szczepem. Jej rośliny wyróżniają się świeżym, ziołowym, niemalże cytrusowym zapachem oraz łagodnym smakiem i cielesnym upaleniem.

Obecnie Quick One dorasta w zaledwie 8 – 9 tygodni i tworzy zbity i gęsty krzak o wysokości nieprzekraczającej 50 – 60cm. Jednak niech ta wielkość nie prowadzi nikogo w błąd. Jej krzaki są tak gęste, że plon osiąga nawet 150g z jednej rośliny.

Podsumowanie odmiany auto kwitnącej Quick One od Royal Queen Seeds:

  • Jest to odmiana do uprawy zarówno na dworze jak i w domu. Bardzo dobrze sprawuje się w zimnych klimatach. Śmiało mogą po nią sięgać początkujący hodowcy.
  • Jest to najmniejszy automat od Royal Queen Seeds, dorasta on do około 60 cm. Mimo swoich niskich rozmiarów jest gęsty i daje dużo zbitych topów.
  • Mimo swoich małych rozmiarów i tego że rośnie od kiełka do zbioru w około 55 dni daje zdumiewająco duży plon, jak na tak małą roślinkę. Według producenta jest to nawet 150g z metra kwadratowego, w przeliczeniu na roślinę jest to nawet 50g.
  • Jego pąki są nasączone THC o stężeniu około 16%, nie jest to wynik najwyższy, ale w zupełności wystarczy dla większości użytkowników marihuany.

Zdjęcia Quick One Automatic od Royal Queen Seeds:

Gdzie Kupić Nasiona Marihuany Quick One Auto od Royal Queen Seeds:

Jeśli jesteś zdecydowany na tą szybko rosnącą odmianę z autofloweringiem i chciałbyś zakupić jej nasiona marihuany, to możemy Ci Polecić Polskiego dystrybutora nasion konopi marki Royal Queen Seeds, czyli sklep thc-thc.com. W tym sklepie kupisz odmianę Quick One Automatic a zakup nasion u dystrybutora gwarantuje Ci pewność swojego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Recenzja Odmiany Quick One Auto od Royal Queen Seeds”


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.