indica i sativa nasiona marihuany oraz konopi indyjskiej automatic

Prezydent Serbii: Samozwańcze Oskarżenie z Powodu Ponad 650kg Konopi Indyjskich

Od tygodni serbski krajobraz informacyjny utrzymywany jest na bezdechu przez bezprecedensową sprawę. To sponsorowana przez państwo ekologiczna farma warzywna.

Prezydent Serbii: Samozwańcze Oskarżenie z Powodu Ponad 650kg Konopi Indyjskich, UltimateSeeds.pl

Władze serbskie dowiedziały się jednak w listopadzie ubiegłego roku, że w gospodarstwie uprawiano specjalny rodzaj „warzyw”, czyli marihuanę: i to około 650 kilogramów (większość doniesień prasowych waha się od 650 do 800 kilogramów) suszonej marihuany, a na terenie posiadłości znaleziono oprócz tego też tysiące świeżo zebranych roślin.

Jak udało się ustalić władzom, właściciel całej plantacji (i tu cała historia staje się szczególnie delikatna), miał z posterunku policji nie skontaktować się ze swoim prawnikiem, ale z samym bratem prezydenta Serbii Alekandarem Vučiciem.

Zarówno sam prezydent, jak i jego brat Andrej, którzy oczywiście deklarują swoją niewinność, są wysoko postawionymi członkami serbskiej partii progresywnej. Aby raz na zawsze położyć kres wszelkim oskarżeniom i pogłoskom, serbski szef rządu jest teraz w trakcie ofensywy, zgodnie z mottem: „atak jest najlepszą obroną”.

W tym celu prezydent i jego brat złożyli dobrowolną skargę, którą złożył ich kolega z partii Milos Vucevic.

Następujące dochodzenia i przesłuchania mają teraz na celu zasygnalizowanie jak największej przejrzystości i gotowości do współpracy z ludnością. Gdyby zarzuty okazały się uzasadnione, prezydent Serbii mógłby być pierwszym szefem stanu od czasu prezydenta USA George’a Waszyngtona, który przejdzie do historii jako uprawiający konopie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.