Cann-Expo w Atenach w 2020 roku

W zeszłym roku w Grecji zalegalizowano medyczną marihuanę. Następnie Cypr poszedł w te same ślady. Jak więc z tego wynika, w tych szerokościach geograficznych powstała gospodarczo zorientowana wspólnota, która chce się lepiej ze sobą połączyć. Z tego powodu w październiku przyszłego roku (2020) odbędzie się konferencja na ten temat, który z pewnością przyciągnie dużą liczbę zainteresowanych.

Na przyszłorocznych targach Cann-Expo w Atenach szczególną uwagę poświęci się produkcji roślin konopi indyjskich, począwszy na nasionach, aż po zbiory i dystrybucję na dużą skalę.

Dobrym powodem na nieprzegapienie takiego wydarzenia jakim jest Cann-Expo jest też utworzenie sieci kontaktów biznesowych, szczególnie jeśli chcemy zdobyć przyczółek w rozwijającym się segmencie biznesowym i odegrać w nim pewną rolę. Cann-Expo zaprosiło dziesięciu ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą, i zaplanowało program na czas konferencji, podczas którego ponad 150 osób ze sceny cannabisowej będzie prowadziło dyskusje oraz wystąpienia.

Możemy liczyć na obecność licencjonowanych hodowców marihuany, aż po producentów kosmetyków i osobistości ze świata polityki. Na Cann-Expo będą wszyscy Ci, którzy obecnie tworzą przemysł marihuanowy. Ponadto na targach Cann-Expo w Atenach pojawią się również eksperci finansowi i pracownicy naukowi.

Ale to nie wszystko. Cann-Expo to również ogromna powierzchnia, na której możemy spodziewać się około 80 wystawców, prezentujących różne produkty oraz usługi związane z całym przemysłem konopnym. Przykładowo będziemy mogli znaleźć tam producentów opakowań, sprzęt laboratoryjny, biura maklerskie oraz twórcy programów komputerowych.

Tak obszerny temat jakim jest cannabis angażuje wielu profesjonalistów z najróżniejszych kategorii i wymaga też regularnych spotkań w przeróżnych zakątkach geograficznych w celu wymiany informacji.

Cann-Expo w Atenach na drugi rok ma na celu przekazanie jak największej ilości wiedzy dla około tysiąca uczestników z cannabisowego biznesu i stać się eventem, którego nie można przegapić. Również ze względu na to, że w Grecji wiele rzeczy można jeszcze ruszyć do przodu.

W październiku 2020 roku w Atenach na pewno będzie gorąco i to nie tylko ze względu na tamtejszy klimat. Jest jeszcze wielu tematów do omówienia i wielu pragnących zaczerpnąć jak największej ilości informacji na temat marihuany.

Cann-Expo Ateny
20. – 22.10.2020
(20.10. Early Registration & Networking Reception)
(21.10. – 22.10.2020 Main Conference Day)

HELEXPO MAROUSSI – Exhibition & Congress Centre
39 Kifissias Avenue, 51 23 MAROUSSI, ATHEN

www.cann-expo.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.