nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc

Kalifornia: koniec ery dron dostarczających cannabis

Pisaliśmy już o tym, że pacjenci w Kalifornii będą mieli możliwość zamówienia przez internet medycznej marihuany, a ta za pomocą dron będzie dostarczana im wprost do domu. Minimum trzy kalifornijskie pionierskie korporacje miały dokładnie ten plan. Jednak jak podaje nic z tego nie będzie.

A dlaczego? A no dlatego, że Kalifornia w między czasie opublikowała zasady obowiązujące od stycznia nowego roku dla biznesu cannabisowego. Ponad sto zapisanych stron dokładnie opisują i regulują każdy proces łańcucha produkcyjnego oraz sieci dystrybucji i tym samym zobowiązują przedsiębiorców do wysokiego standardu bezpieczeństwa.

Dokładnie z tego powodu canna-drony nie będą mogły latać z cannabisem. W dziale zasad dotyczących „transportu” czytamy: „Dostawa może odbywać się wyłącznie osobiście i musi być dostarczana przez motoryzowany pojazd. Produkty cannabisowe w trakcie dostawy nie mogą być publicznie widoczne.” Ogólnie rzecz biorąc opcje dostawy są bardzo ograniczone: według kalifornijskiego prawodawcy samolotem, rowerem albo przy pomocy drony nie jest to dozwolone. Pojazdy drogowe, które mogą dostarczać cannabis muszą być zaopatrzone w specjalne systemy alarmowe oraz nadajniki GPS.

Szkoda, drony wreszcie miałyby pożyteczne zadanie

nasiona marihuany,nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Kalifornia: koniec ery dron dostarczających cannabis”

olej konopny cbd
sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna ultimateseeds.pl wykorzystuje pliki cookies.