indica i sativa nasiona marihuany oraz konopi indyjskiej automatic

Szwajcaria: dozwolone 10 gramów cannabisu!

Koneserzy marihuany pochodzący ze Szwajcarii mogą świętować. Zgodnie z decyzją Trybunału w Zurychu oraz w Winterthur nie można już zostać ukaranym jeśli zostanie się zatrzymanym z dawką mniejszą niż 10 gramów cannabisu.

Szwajcaria: dozwolone 10 gramów cannabisu!, UltimateSeeds.pl

To koniec z karami pieniężnymi. Dzięki pionierskiej decyzji Trybunału w jednym przypadku, jaki miał miejsce w kantonie miasta Bazylei. Policja zatrzymała tam bowiem mężczyznę, który miał przy sobie małe ilości cannabisu oraz haszyszu.

Ze względu na to, że nie został on przyłapany na konsumpcji, a jedynie na posiadaniu, to zdaniem sędziego mamy tu do czynienia z bezkarną postawą przygotowującą do popełnienia przestępstwa, która zgodnie z prawem narkotykowym nie podlega żadnej karze.

Takie sprawy mają być w przyszłości umarzane przez wszystkie Urzędy sędziowskie w Zurychu oraz Winterthur. Policja w Zurychu wstępnie nie ma zamiaru zmieniać sposobu postępowania w przypadku zatrzymania osoby posiadającej marihuanę i dalej nakłada na nie kary pieniężne.

Jednak osoby, które odmówią przyjęcia mandatu i zapłacenia kary i jak zwykle w takich przypadkach sprawa kierowana jest do sądu, który jak już wiadomo od teraz ich praktyka ma wyglądać zupełnie inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.