Sexxpot czyli trawka na libido :D

Wreszcie ktoś wpadł na genialny pomysł i postanowił stworzyć oraz wyhodować nową odmianę marihuany przeznaczoną dla kobiet, a konkretniej dl kobiecego orgazmu. Zapewne była to kobieta, która doskonale wie, jakie są potrzeby kobiet i świetnie je rozumie. Według badań aż 27 procent wszystkich kobiet albo nigdy nie doznało orgazmu albo mają problemy ze szczytowaniem, jednak wreszcie znaleziono na to sposób i to całkowicie naturalny.

Karyn Wagner to kobieta, która wynalazła i stworzyła Sexxpot, który jest nową odmianą nasion marihuany. Sama nazwa właściwie mówi już wszystko. Ma ona wzbogacić seksualne przeżycia przede wszystkim u kobiet, a ponadto je nasilać.

Odmiana tych nasion konopi została wyhodowana z odmiany Mr. Nice, która już znana jest z posiadania afrodyzjakalnego działania. Przy odmianie Sexxpot właściwości te zostały jeszcze bardziej nasilone i wyróżnione, czego wynikiem jest odmiana, która skupia zmysły każdego konsumenta i sprawia, że staje się on jeszcze bardziej otwarty na nowe seksualne doznania.

Ważnym detalem jest tutaj fakt, że Sexxpot zawiera mniej THC niż inne lubiane odmiany nasion marihuany. Potoczne odmiany zawierają poziom THC średnio między 18 a 20 procentami. Natomiast Sexxpot posiada jedynie 14 procent.

Teoria, jaka się za tym kryje to to, że mniejsza dawka THC jest lepsza dla seksu. Pani Wagner tworząc tą odmianę miała na celu zniwelowanie uczucia ciężkości u konsumentów i wywołania u nich tak zwanego lenia, który wywołuje właśnie za duża dawka THC.

Tym samym po zażyciu Sexxpot jego konsument wycisza się, relaksuje i jest mniej spięty, bez efektu wtopienia się w sofę i bycia do niczego niezdalnym, co zapewne byłoby zbędnym efektem, jeśli chcemy uprawiać seks.

Sexxpot to indica, która głównie ma działać na ciało, a nie na umysł. Jak już wspominaliśmy wywodzi się ona od odmiany Mr. Nice, która charakteryzuje się silną genetyką indici. Przodkami Mr. Nice są G-13 oraz Hash Plant, a Sexxpot kontynuuje ich tradycję, jednocześnie podnosząc ich zmysłową jakość na całkiem nowy poziom.

Niestety ta odmiana ma jedną i jedyną wadę. Jest ona na razie dostępna tylko i wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i to na dodatek tylko w Kalifornii. Można ją tam nawet zamówić sobie z dostawą do domu, jeśli jest się mieszkańcem San Francisco Bay Area. Istnieją tam dwie legalne firmy dostawcze, z którymi można skontaktować się przez stronę internetową Sexxpot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.