Badania – cannabis jako afrodyzjak

Naukowcy z „US National Library of Medicine“ odkryli, spożywanie cannabisu ma wpływ na nasz organizm powodujący na zwiększeniem ochoty na seks oraz może wpłynąć na nasze zachowanie seksualne. Według naukowców spożycie marihuany przed stosunkiem nie tylko zwiększa libido ale i też sprawia, że cały akt seksualny staje się bardziej intensywny. Czy jest to powodem tego, że wiele gwiazd porno chętnie pokazuje się ma portalach społecznościowych przy spożywaniu marihuany?

Podstawą dla tych badań z 2016 roku są wyniki testów przeprowadzonych w szalonych latach siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych. Połowa uczestników podała, że w okresie pół roku wypaliła ona około 50 jointów. Wynikiem tego miała być większa ochota na seks. 70 procent ankietowanych było nawet przekonanych o tym, że ich życie seksualne znacząco się poprawiło.

Podczas jednych badań w 1983 roku ponadto okazało się, że u około 70 procent uczestników wystąpiło działania afrodyzjakalne. 80 procent uważało swój seks za o wiele lepszy gdy byli oni w jego trakcie na haju. Wyniki te były u obu płci jednakowe.

Jeśli chodzi o seks, to już małe dawki cannabisu mogą wywołać pozytywne efekty. – tak brzmi podsumowanie badań przez naukowców. Receptory cannabinoidowe w mózgu stanowczo mają wpływ na nasze odczucia i doznania erotyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.