nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc

Terapia kannabisem: najważniejsze korzyści i zalety

Oto kilka najważniejszych korzyści jakie przynosi nam konsumpcja marihuany.
marihuana-medyczna-zalety-korzysci-1

1. Produkty z marihuany w dawkach terapeutycznych nie mają szkodliwego wpływu na organy zewnętrzne nawet przy długoletnim zażywaniu. Nawet u bardzo intensywnych konsumentów kannabisu, którzy przez kilka dekad w bardzo dużych dawkach zażywali marihuanę, nie wykazano żadnych zmian żołądka, sera, wątroby czy nerek, pod warunkiem, że w tym samym czasie nie zażywano innych substancji im szkodzących.

2. Produkty z marihuany wykazują się dużą ilością właściwości leczniczych. Dlatego można nią wyleczyć większość symptomów jednej choroby. Zalicza się do tej grupy różne bóle, spastyczność mięśni, zaburzenia funkcji pęcherza moczowego i zaburzenia snu przy stwardnieniu rozsianym, jak i również brak apetytu, mdłości, bóle i depresje przy nowotworach. Taka terapia może w niektórych przypadkach zastąpić większość lekarstw.

3. Produkty z marihuany można też kombinować z większością innych lekarstw. Na przykład uzupełniają się działania przeciwbólowe lekarstw na bazie opium z działaniem THC. Często lekarze przepisują morfinę wraz z dronabinolem (THC). THC nie tylko wzmacnia działanie przeciwbólowe morfiny, ale także zmniejsza jej działanie uboczne jakim są częste mdłości.

4. Cannabis jest także tanim lekarstwem, jeśli sami uprawiamy go w domu. Samodzielna uprawa marihuany w domowym zaciszu przez osoby z przewlekłymi chorobami mogłaby doprowadzić do oszczędnościach na lekach równych trzycyfrowych kwot milionowych.

nasiona marihuany,nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 komentarzy “Terapia kannabisem: najważniejsze korzyści i zalety”

olej konopny cbd
sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna ultimateseeds.pl wykorzystuje pliki cookies.