3 najlepsze argumenty dla autofloweringu

autoflowering-marihuana-1
1. W ciągu kilku tygodni są gotowe do zbioru
Jesteś zmęczony czekaniem, aż w końcu nadejdzie czas wielkiego żniwa?
Podczas gdy normalne, w zależności od fotoperiodyczności, uzależnione są od 12 godzin ciągłej ciemności, aby zainicjować cykl kwitnienia, odmiany autofloweringowe kwitną same z siebe, zwykle w ciągu kilku tygodni po posadzeniu i niezależnie od długości naświetlania. Nawet jeśli są naświetlane przez 24 godziny na dobę. Oznacza to, że owocami swojej pracy będziesz mógł się cieszyć już po 2-3 miesiącach od zasiania, a nie po 3-4 miesiącach.

2. Rosną nawet w klimacie Północnoeuropejskim
Przy uprawie outdoor odmiany zależne od fotoperiody zaczynają kwitnąć, kiedy czują, że nadchodzi zima, która charakteryzuje się coraz krótszymi dniami. Ci, którzy mieszkają w miejscach, gdzie temperatura spada zbyt nisko, albo opady są zbyt wysokie, zanim zakończy się cykl kwitnienia, może zdarzyć się tak, że jego plony zostaną zaatakowane przez pleśń bądź mączniaka.

Ponieważ odmiany autofloweringowe są bardzo wytrzymałe i mają krótki cykl życiowy, mogą przetrwać praktycznie wszędzie. Jeśli spodziewasz się, że pogoda będzie odpowiednia przez najbliższe 2-3 miesiące, możesz posadzić swoje nasiona. Jest to duża zaleta dla wszystkich tych, którzy mieszkają w północnym klimacie!
Poza tym jeśli mieszkasz w miejscu z umiarkowanym klimatem to możesz cieszyć się zbiorami i być zaopatrzony przez cały rok.

3. Autofloweringi są dyskretne
Jeśli cenisz sobie dyskrecję, to z odmianą autofloweringową będziesz najlepiej zaopatrzony. Większość nasion tej odmiany osiąga średnią wysokość między 30 a 120 cm. Oznacza to, że zmieści się prawie wszędzie, nawet na balkonie, czy w małej szafie!

Ponadto łatwo je schować między innymi roślinami, a sąsiedzi pomyślą, że masz ładne pomidory 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.