Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Royal Jack Automatic od producenta RQS

royal-jack-automatic

Jeśli chodzi o postać, na cześć której nazwę o trzymała ta odmiana nasion konopi indyjskiej, to chyba nie można sobie wymarzyć lepszego autorytetu. Jack Herer aż do śmierci w 2010 roku poświęcił się walce o legalizację marihuany. Jest on autorem książki, która w oryginalnym języku nosi tytuł: „The Emperor Wears No Clothes”, czyli Ponowne odkrycie rośliny konopi, która uważana jest dzisiaj za biblię konopną.

Odmiana nasion marihuany, która otrzymała swoją nazwę na cześć tego wielkiego człowieka, to hybryda legendarnych szczepów Haze, Northern Lights i Skunk, które przekazały jej mieszankę cech automatycznie kwitnącego Ruderalisa i Indici odczuwalnej fizycznie z przeważającą, działającą na psychikę Sativą.

Odmiana Royal Jack Auto wyróżnia się pikantnym aromatem Haze i bardzo szybkim wzrostem, trwającym od kiełka do zbioru około 10 tygodni w warunkach indoor oraz outdoor, dając plony rzędu 70 – 120g na jedną roślinę. Świetnie nadaje się do dyskretnych upraw, gdyż jej wzrost osiąga średnio 40 – 90cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.