nasiona marihuany, konopi, sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc

Recenzja Odmiany Blue Cheese Automatic od RQS

Recenzja Odmiany Blue Cheese Automatic od RQS, UltimateSeeds.pl

Ta serowa odmiana to wynik starannych i długoletnich selekcji krzyżówek odmian Blueberry Automatic oraz Cheese Automatic, która nie tylko łączy w sobie cechy swoich rodziców, ale zdecydowanie każdy przyzna, że udało się je jeszcze bardziej wydobyć i udoskonalić. Jest to odmiana, która poradzi sobie zarówno w uprawie w czterech ścianach jak i pod gołym niebem, gdyż jest ona zdolna do kwitnięcia w każdej temperaturze.

Po zimniejszych nocach pojawi się na niej niebieskawo-filetowe zabarwienie. Jest to niezwykle wydajna roślina, dająca plon rzędu 325 – 375g/m2 przy uprawie indoor oraz 60 – 100g/m2 pod gołym niebem. W każdych warunkach jej pąki będą miały dużą wagę, będą zbite i klejące i to w około 10 tygodni całego cyklu życia. Z pewnością zachwycisz się jej silnym, słodkim i owocowym zapachem z wyczuwalnymi nutami Skunka oraz jagodowym i korzennym, ze zdecydowanym wpływem sera smakiem.

Działanie Blue Cheese Auto jest opisywane jako relaksujące i podnoszące na duchu, które opanowuje całe ciało, gwarantują wszechogarniający spokój. Nic więc dziwnego, że jest laureatem wielu prestiżowych nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.