Nasiona Marihuany w Formie Auto Mieszanki

Automatycznie Zakwitająca Mieszanka od Royal Queen Seeds – Recenzja

Jeśli jesteś miłośnikiem odmian konopi indyjskich z autofloweringiem od Royal Queen Seeds i chcesz te rośliny uprawiać, ale nie jesteś pewien, którą z odmian automatycznie kwitnących wybrać? To w takim razie ta właśnie mieszanka szczepów jest idealna dla Ciebie! Nasiona konopi, które znajdziesz w takim zestawie to kilka odmian, zapakowanych w jedno opakowanie.

zakwitajaca-mieszanke1

Jest to paczka zawierająca mieszankę oryginalnych i nowych odmian automatycznych. Wszystkie odmiany są automatycznie kwitnące i wszystkie są feminizowane. Ponieważ wszystkie te odmiany są automatycznie kwitnące, odpada ci problem wyboru pory roku i godzin słonecznych. Mogą być sadzone i uprawiane praktycznie wszędzie i prawie zawsze. Możliwe są kilkakrotne zbiory w jednym sezonie przy uprawie outdoor. Wszystkie odmiany mogą być również uprawiane indoor.

Takie są właśnie połączone charakterystyki nowych wyjątkowych hybryd automatycznie kwitnących – Royal Jack Automatic, Royal Kush Automatic i Royal Bluematic. Wszystkie są automatycznie kwitnącymi wersjami klasycznych odmian, znanych i kochanych na całym świecie. Royal Bluematic będzie gotowy do zbiorów w 8 do 9 tygodni. Royal AK Automatic i Northern Light Automatic potrzebują troszkę więcej czasu, są gotowe w około 9 do 10 tygodni.

Dostaniesz też kilka klasycznych odmian automatycznie kwitnących – Royal Jack Automatic, Diesel Automatic, Quick One i Royal Kush Automatic. Są to jedne z pierwszych odmian automatycznie kwitnących, które od razu przypadły do gustu wielu hodowcom. Wszystkie te odmiany są gotowe do zbiorów już po 8 – 9 tygodniach.

Jeśli chcesz spróbować kilku różnych odmian automatycznie kwitnących, o szerokiej gamie smaków i efektów, wszystkich gotowych w mniej niż 10 tygodni, spróbuj mieszanki automatycznie kwitnącej do uprawy outdoor!

zakwitajaca-mieszankeTak wygląda opakowanie nasion z mieszanką różnych odmian od Royal Queen Seeds.

Gdzie Najlepiej Kupić Nasiona Marihuany Automatycznie Zakwitającej Mieszanki od Royal Queen Seeds?

Internet aktualnie oferuje masę sklepów z nasionami ale nie koniecznie kupisz w nim, to co jest oferowane. Często są kopiowane nazwy odmian właśnie Royal Queen Seeds i sprzedawane pod tymi nazwami inne nasion. Dlatego w pierwszej kolejności powinieneś zawsze sprawdzić kto jest producentem danej odmiany, którą chcesz kupić. W tym wypadku jest to mix nasion z autofloweringiem od RQS więc tylko ich produkt odpowiada tej pozycji. Wracając do pytania: Gdzie kupić tą mieszankę? odpowiedź jest dość prosta u dystrybutora nasion firmy RQS, takiego jak sklep thc-thc.com, jest to wiarygodny seedbank, który posiada certyfikat od RQS że jest ich dystrybutorem. W razie wątpliwości możesz poprosić właśnie o ten certyfikat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.