nasiona marihuany, konopi, sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc

Automatycznie Zakwitająca Mieszanka od Royal Queen Seeds – Recenzja

Jeśli jesteś miłośnikiem odmian konopi z autofloweringiem od Royal Queen Seeds i chcesz te rośliny uprawiać, ale nie jesteś pewien, którą z odmian automatycznie kwitnących wybrać? To w takim razie ta właśnie mieszanka szczepów jest idealna dla Ciebie!

Automatycznie Zakwitająca Mieszanka od Royal Queen Seeds   Recenzja, UltimateSeeds.pl

Jest to paczka zawierająca mieszankę oryginalnych i nowych odmian automatycznych. Wszystkie odmiany są automatycznie kwitnące i wszystkie są feminizowane. Ponieważ wszystkie te odmiany są automatycznie kwitnące, odpada ci problem wyboru pory roku i godzin słonecznych. Mogą być sadzone i uprawiane praktycznie wszędzie i prawie zawsze. Możliwe są kilkakrotne zbiory w jednym sezonie przy uprawie outdoor. Wszystkie odmiany mogą być również uprawiane indoor.

Takie są właśnie połączone charakterystyki nowych wyjątkowych hybryd automatycznie kwitnących – Royal Jack Automatic, Royal Kush Automatic i Royal Bluematic. Wszystkie są automatycznie kwitnącymi wersjami klasycznych odmian, znanych i kochanych na całym świecie. Royal Bluematic będzie gotowy do zbiorów w 8 do 9 tygodni. Royal AK Automatic i Northern Light Automatic potrzebują troszkę więcej czasu, są gotowe w około 9 do 10 tygodni.

Dostaniesz też kilka klasycznych odmian automatycznie kwitnących – Royal Jack Automatic, Diesel Automatic, Quick One i Royal Kush Automatic. Są to jedne z pierwszych odmian automatycznie kwitnących, które od razu przypadły do gustu wielu hodowcom. Wszystkie te odmiany są gotowe do zbiorów już po 8 – 9 tygodniach.

Jeśli chcesz spróbować kilku różnych odmian automatycznie kwitnących, o szerokiej gamie smaków i efektów, wszystkich gotowych w mniej niż 10 tygodni, spróbuj mieszanki automatycznie kwitnącej do uprawy outdoor!

Automatycznie Zakwitająca Mieszanka od Royal Queen Seeds   Recenzja, UltimateSeeds.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.