nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc

Sławny baron narkotykowy El Chapo wypowiada wojnę ISIS

el-chapo-isis-702x336

Najbardziej poszukiwany baron narkotykowy na świecie, Joaquin “El Chapo” Guzmán, wysłał groźbę do lidera państwa islamskiego – Abu Bakr Al Baghdadi, po tym jak jedna z przesyłek jego kartelu została zniszczona przez ISIS.

Kartel dał jasny znak ISIS, że popełnili wielki błąd niszcząc przesyłki Kartelu z Sinaloa. Mail wyciekł po tym, jak został wysłany i zaszyfrowany bezpośrednio do Abu Bakr Al Baghdadi.

“Nie jesteś żołnierzem. Jesteście niczym pokorna suka . Wasz Bóg nie może cię uratować od prawdziwego strachu, że moi ludzie będą polować na ciebie, jeśli w dalszym ciągu będziesz wpływać na moje działania.”

“Moi ludzie cie zniszczą. Świat nie jest twój, żeby nim rządzić. Współczuję następnemu synowi dz**ki, która próbuje ingerować w działalność Kartelu z Sinaloa. Będę musiał wyrwać z niego serce i język.”

El Chapo, aka “Shorty” ucieka przed policją po tym, jak uciekł z więzienia o zaostrzonym rygorze w lipcu. Jest poszukiwany przez Interpol, Meksyk i Stany Zjednoczone. Za podanie informacji, które doprowadzą do znalezienia El Chapo oferowane jest 5 mln dolarów.

źródło: faktykonopne.pl

nasiona marihuany,nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Sławny baron narkotykowy El Chapo wypowiada wojnę ISIS”

olej konopny cbd
sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna ultimateseeds.pl wykorzystuje pliki cookies.