Sneakersy z Konopi: Reebok Przestawia Nową Odsłonę Klasycznych Trampek

Sneakersy są modne już od dłuższego czasu. Dawniej pieszczotliwie nazywane tenisówkami, sportowe i zazwyczaj kolorowe obuwie już dawno weszło do biur, sal konferencyjnych i wybiegów na całym świecie. Ale jest też logiczne: do obecnie salonowych spodni do joggingu, miłośnik mody potrzebuje również odpowiedniego obuwia.

LT Court Hemp by Reebok i Maharishi w całej okazałości

Tymczasem na portalach aukcyjnych sneakersowe klasyki w dobrym stanie są oferowane za horrendalne sumy, a gwiazdy popu i producenci sprzętu sportowego w ramach szalonych kolaboracji przebijają się nawzajem śmiałymi koncepcjami projektowymi i astronomicznymi cenami.

Teraz pojawiło się też coś dla miłośników sportowej (lub sportowo wyglądającej) marihuany. Reebok i marka modowa Maharishi, pochodząca z Anglii, mają obecnie w ofercie wydanie tenisówek skrojonych na miarę społeczności konopi: Maharishi x Reebok LT Court Hemp, które, jak sama nazwa wskazuje, są oparte na klasycznym Reebok LT Court i będą dostępne od początku listopada.

Po zajrzeniu do sklepu szybko okazuje się, że przy cenie zakupu wynoszącej około 120 euro, sneaker, który w niemałym stopniu wykonany jest z konopi, nie jest do końca okazją. Ale konopie są również bardzo wytrzymałe, trwałe i zrównoważone – gdy weźmiemy pod uwagę, ile kosztuje prosta koszulka wykonana z włókien konopnych, cena jest jasna.

Firma Maharishi jest świadoma niezwykłych właściwości włókna konopnego, z których korzystają nie tylko same adidasy, ale i ich użytkownicy: „Jest to mocne włókno naturalne, które jest naturalnie odporne na szkodniki, co zmniejsza zależność od mas szkodliwych pestycydów. Po zbiorach rozłożone korzenie również wzbogacają i wzmacniają glebę, w której rośliny były uprawiane.”

Ale oprócz starej dobrej trwałości są jeszcze inne argumenty przemawiające za zakupem: ponieważ nie jest to byle jaki stary but, ale szczególna współpraca, właściciel może liczyć na późniejszy wzrost wartości, pod warunkiem, że but będzie starannie pielęgnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.