Snoop Dogg chce rozdać 45 milionów dolarów dla cannabisowych Start-up’ów

Snoop Dogg już nieraz zasłużył na szacunek dla swojego imienia oraz wizerunku i też nieraz udowodnił, że ma dobrego nosa do interesów.

Również i przede wszystkim w branży cannabisowej. Teraz może on na swoim koncie zanotować kolejny sukces – jego firma venture capital, czyli wyjaśniając taka, która średnio- i długoterminowo inwestuje w niepubliczne przedsiębiorstwa we wczesnych fazach rozwoju, które obarczone są wysokim ryzykiem niepowodzenia inwestycji, o nazwie Casa Verde Capital, uzbierała 45 milionów dolarów, które mają zostać zainwestowane w różne cannsbisowe start up’y.

Jedna połowa tej kwoty ma zostać wykorzystana do zaopatrzenia niektórych start up’ów w kwotę po około milion dolarów, natomiast druga część pieniędzy zostanie przeznaczona do wpierania pozytywnie rozwijających się firm.

Szczególnie interesujący jest fakt, że całe pieniądze zostaną zainwestowane wyłącznie w firmy z branży cannabisowej, jednak w takie, które nie są bezpośrednio zaangażowane w hodowlę czy sprzedaż marihuany. Wśród firm, w które firma Snoop Dogga już zainwestowała znajdują się takie marki, jak Leaflink, która jest miejscem rynkowym B2B dla przemysłu cannabisowego, czy Eaze, platforma logistyczna dla dostawców medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.