nasiona marihuany, konopi, sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc

Kolumbia: rekordowe odkrycie kokainy

W Kolumbii dokonano rekordowego odkrycia 12 ton kokainy o łącznej wartości aż do 360 milionów dolarów. Jest to największe znalezisko w historii Kolumbii. Policja oraz wojsko tego kraju znalazła narkotyki w czterech finkach w Departements Antioquia oraz Choco i najprawdopodobniej należą one do kartelu 'Clan del Golfo'.

Kolumbia: rekordowe odkrycie kokainy, UltimateSeeds.pl

To znalezisko kokainy to według prezydenta Santos „największy cios historii”. Prezydent Juan Manuel Santos pochwalił odkrycie narkotyków oraz pracę wszystkich zaangażowanych w tą sprawę osób. Według kolumbijskiego generała w akcji brało udział około 100 pracowników tajnych służb. Ich zadaniem było odkrycie firm kokainowych.

Kokainę śledczy znaleźli w czterech finkach ukrytą pod ziemią. W finale całej akcji finki zaatakowano częściowo z powietrza. Znaleziono ślady wskazujące na „nowego Pablo Escobar” Dairo Úsuga.

Odpowiedzialną osobą za handel narkotykami według prezydenta Santos ma być jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców w Kolumbii. Dairo Úsuga, znany również jako „Otoniel”, miał zadbać o to, aby kokaina została porozdzielana do różnych kręgów handlowych.

Media mówią o nowym Pablo Escobar, który jest oszukiwany w całej Kolumbii. Escobar dzięki szmuglowi narkotyków stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Prezydent Santos powiedział, że ma nadzieję na natrafienie na gorący trop „Otoniela”, dzięki czemu zostanie on ujęty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.