nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc

Niemcy: kara więzienia dla ciężko upośledzonego konsumenta cannabisu

Po kilkunastu latach szykany w Niemczech, wreszcie pozwolono pacjentom na leczenie się medyczną marihuaną, którą niestety można dostać tylko w aptece po zawyżonych cenach, a niemieckie kasy chorych nie pokrywają jej kosztów. A więc co w takiej sytuacji poradzić? Ano sadzić samemu.

Ale biada temu, kto się tego dopuści i na dodatek bez żadnego zezwolenia. Właśnie takiego czynu dopuścił się 58-letni mężczyzna, który choruje na syndrom Tourette’a. Został on skazany na 8 miesięcy więzienia.

Mężczyzna z powodu ciężkich objawów swojej choroby konsumował 7-8 jointów na dzień, dzięki czemu mógł prowadzić w miarę normalne życie. W prawdzie posiada on pozwolenie na nabycie marihuany a aptece, ale go na to nie stać. Jego miesięczne zapotrzebowanie na marihuanę sięga 1500 euro, mężczyzna ma jednak tylko 500 euro do dyspozycji. A więc hoduje marihuanę w domu.

58-latek stał już 5 razy przed Sądem, a jego prawnicy próbowali przekonać Sędziów, że nie uprawiał on w celach handlu, a dla własnego zdrowia. Jednak to nie zdołało nikogo przekonać, a ponadto mężczyzna musi spędzić 8 miesięcy w więzieniu i pokryć wszystkie koszta rozprawy.

Adwokat mężczyzny zapowiedział, że złoży apelację i jeśli będzie trzeba, to jest gotów odwoływać się nawet przed Sądem Najwyższym.

nasiona marihuany,nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej konopny cbd
sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna ultimateseeds.pl wykorzystuje pliki cookies.