Power Flower Feminizowane Nasiona Konopi

Odmiana konopi Power Flower, która została stworzona przez producenta nasion marihuany Royal Queen Seeds, to zdecydowanie mniej doceniony szczep, i nie tak popularny jak choć by Amnesia Haze. Ale nie oznacza to że jest gorszym wyborem jeśli szukamy nasion dla siebie. Ma on swoje zalety na które warto zwrócić uwagę.

Odmiana Power Flower to niemalże rzadko spotykana, czysta Sativa, która szybko stała się podstawowym szczepem serwowanym w amsterdamskich Coffeeshopach. Jej pąki osiągają nawet po 20cm, a jedna roślina jest w stanie wypuścić aż 3 topy. Jej zapach podczas uprawy jest tak silny i intensywny, że konieczne jest zastosowanie filtrów węglowych, jeśli uprawiamy indoor, bądź znalezienie dyskretnego miejsca na dworze, aby nas nie zdradziła.

power flower

Jej high jest niezwykle silny na poziomie 15% THC i nazywany jest weekendowym nokautem, który wbija w kanapę na długi czas.Power Flower osiąga wysokość do 150cm indoor i nawet do 200cm outdoor. Jest łatwa w uprawie, należy jednak codziennie ją podlewać i co trzy dni nawozić. Lubi ciepłe klimaty. Doświadczeni hodowcy mogą spodziewać się plonów rzędu 65-85g na roślinę lub przy odpowiednim nawożeniu w uprawie outdoor 100g na roślinę. Kwitnie zaledwie 8 tygodni.

Power_flower

W sprzedaży Power Flower jest dostępny jako nasiona konopi pełno sezonowe, czyli nie posiada on auto kwitnięcia (Autofloweringu). Dlatego też w uprawie indoor należy zmienić mu czas naświetlania na krótszy tak żeby zaczął kwitnąć. W uprawie outdoor zaczyna kwitnąc kiedy dzień staje się krótszy, czyli z początkiem lub z połową września.

Więcej na temat odmiany konopi Power Flower od Royal Queen Seeds dowiesz się z naszego kolejnego artykułu: Recenzja Odmiany Power Flower od RQS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

15 komentarzy “Power Flower Feminizowane Nasiona Konopi”


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.