Recenzja Odmiany Power Flower od RQS

W tej krótkiej recenzji dowiesz się o odmianie konopi Power Flower od producenta nasion marihuany Royal Queen Seeds. Jest to odmiana konopi indyjskich pełno sezonowa (bez autofloweringu), oznacza to że zaczyna kwitnąć kiedy skrócimy jej czas naświetlania w uprawie indoor a w uprawie outdoor zacznie kwitnąć kiedy dzień staje się krótszy.

Recenzja Odmiany Power Flower od RQS, UltimateSeeds.pl

Power Flower to wynik próby przywrócenia słynnej genetyki Power Plant, która niegdyś jako prawie czysta Indica królowała w amsterdamskich Coffeeshopach. Power Flower to istna moc kwiatów, które wyrastają na roślinach do 150cm w warunkach indoor i do około 200cm outdoor. Jak na kwiatki przystało, Power Flower preferuje ciepły klimat, jaki panuje przykładowo w Kalifornii czy we Włoszech.

Power Flower to też moc plonów. Przy uprawie w domu można oczekiwać 65 – 85g na roślinę lub 500 – 550g na roślinę przy outdoorze, ale jedynie przy dużej ilości słońca i nawozów, i to po 8 tygodniach kwitnienia. Jest łatwa w uprawie i szczególnie nadaje się do zastosowania metody ScrOG oraz dla początkujących growerów.

Power Flower łączy w sobie cytrusowe smaki z nutami sosny, co daje świetną równowagę słodko-kwaśnych aromatów. Jej działanie jest lekkie i dodaje energii, z pewnością usatysfakcjonuje każdego palacza.

Podsumowanie Odmiany Power Flower od Royal Queen Seeds:

  • Jest to odmiana pełno sezonowa do uprawy indoor w domu lub outdoor na dworze.
  • W uprawie indoor wyrośnie nam na około 100 centymetrów i da nam około 80 gram z jednej rośliny. Optymalny czas uprawy w domu to około trzech miesięcy.
  • Zaś w uprawie outdoor rośnie na wysokość około 150 centymetrów i daje plon rzędu 140 gram z jednej rośliny. Miesiąc zbioru na dworze wypada w październiku.
  • Jest to mocna odmiana, jej kwiaty produkują dużo THC o stężeniu około 20%.

Zdjęcia Power Flower od Royal Queen Seeds:

Uprawa indoor, widać zmienność kolorystyczną kwiatostanu:
Recenzja Odmiany Power Flower od RQS, UltimateSeeds.pl

Długie kwiatostany w uprawie indoor:
Recenzja Odmiany Power Flower od RQS, UltimateSeeds.pl

Kwiat (top) w uprawie indoor:
Recenzja Odmiany Power Flower od RQS, UltimateSeeds.pl

Kwiat (top) w uprawie outdoor:
Recenzja Odmiany Power Flower od RQS, UltimateSeeds.pl

Gdzie Kupić Nasiona Marihuany Power Flower:

Jeśli jesteś zdecydowany na odmianę i chciałbyś kupić jej nasiona marihuany, to Polecamy Ci Polskiego dystrybutora nasion Royal Queen Seeds, czyli sklep thc-thc. Jest to pewny dystrybutor marki RQS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.