Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Power Flower od RQS

W tej krótkiej recenzji dowiesz się o odmianie konopi Power Flower od producenta nasion marihuany Royal Queen Seeds. Jest to odmiana konopi indyjskich pełno sezonowa (bez autofloweringu), oznacza to że zaczyna kwitnąć kiedy skrócimy jej czas naświetlania w uprawie indoor a w uprawie outdoor zacznie kwitnąć kiedy dzień staje się krótszy.

Power Flower to wynik próby przywrócenia słynnej genetyki Power Plant, która niegdyś jako prawie czysta Indica królowała w amsterdamskich Coffeeshopach. Power Flower to istna moc kwiatów, które wyrastają na roślinach do 150cm w warunkach indoor i do około 200cm outdoor. Jak na kwiatki przystało, Power Flower preferuje ciepły klimat, jaki panuje przykładowo w Kalifornii czy we Włoszech.

Power Flower to też moc plonów. Przy uprawie w domu można oczekiwać 65 – 85g na roślinę lub 500 – 550g na roślinę przy outdoorze, ale jedynie przy dużej ilości słońca i nawozów, i to po 8 tygodniach kwitnienia. Jest łatwa w uprawie i szczególnie nadaje się do zastosowania metody ScrOG oraz dla początkujących growerów.

Power Flower łączy w sobie cytrusowe smaki z nutami sosny, co daje świetną równowagę słodko-kwaśnych aromatów. Jej działanie jest lekkie i dodaje energii, z pewnością usatysfakcjonuje każdego palacza.

Podsumowanie Odmiany Power Flower od Royal Queen Seeds:

  • Jest to odmiana pełno sezonowa do uprawy indoor w domu lub outdoor na dworze.
  • W uprawie indoor wyrośnie nam na około 100 centymetrów i da nam około 80 gram z jednej rośliny. Optymalny czas uprawy w domu to około trzech miesięcy.
  • Zaś w uprawie outdoor rośnie na wysokość około 150 centymetrów i daje plon rzędu 140 gram z jednej rośliny. Miesiąc zbioru na dworze wypada w październiku.
  • Jest to mocna odmiana, jej kwiaty produkują dużo THC o stężeniu około 20%.

Zdjęcia Power Flower od Royal Queen Seeds:

Uprawa indoor, widać zmienność kolorystyczną kwiatostanu:

Długie kwiatostany w uprawie indoor:

Kwiat (top) w uprawie indoor:

Kwiat (top) w uprawie outdoor:

Gdzie Kupić Nasiona Marihuany Power Flower:

Jeśli jesteś zdecydowany na odmianę i chciałbyś kupić jej nasiona marihuany, to Polecamy Ci Polskiego dystrybutora nasion Royal Queen Seeds, czyli sklep thc-thc. Jest to pewny dystrybutor marki RQS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.