Szczep Marihuany Royal Dwarf – Mały Automat

Royal Dwarf Auto został stworzony przez growerów z Royal Queen Seeds. Odmiana ta zalicza się do szybkich małych automatów.

Royal Dwarf powstał z myślą o stworzeniu odmiany, która będzie idealna do wykorzystania jej w celach leczniczych. W ten sposób powstał szczep o genetyce Skunka, który wydziela niezwykle mocny zapach i rodzi pąki gęsto pokryte żywicą. Rośnie bardzo szybko, ale osiąga mały wzrost od 40 do 60cm i jest gotowa na zbiór w zaledwie 8-9 tygodni.

Royal Dwarf nadaje się do uprawy w domu oraz na dworze, czyli indoor i outdoor, jest bardzo dobry szczególnie jeśli nie mamy zbyt dużej przestrzeni do uprawy. Wybierany jest przez koneserów, chcących mieć szybko swoje zbiory a nie koniecznie zależy im na dużej ilości kwiatów.

Royal Dwarf

Jej smak jest bardzo Skunkowaty, przez wielu porównywany do smaku melona, jednak różni się od innych Skunków tym, że w zależności od spożytej dawki oraz Twojego organizmu, albo odczujesz lekki high psychiczny albo relaksujące działanie fizyczne.

Royal Dwarf Automatic rośnie zwykle w formie małego krzaczka. Jest to prosty szczep nie sprawiający trudności w uprawie, nie wymaga szczególnej troski. Również nie jest podatny na różnego rodzaju choroby, pleśnie czy grzyby. Dlatego jest wybierany przez tak zwanych koneserów zioła, hodowcy nastawieni na plon komercyjny zwykle nie wybierają tej odmiany.

Mimo swoich mały rozmiarów, przy zastosowania treningu LST odmiana ta potrafi zaskoczyć swojego growera i ładnie się rozrośnie. Dzięki czemu można znacząco podnieść jej plon. Na zdjęciu powyżej widać ją w początkowym stadium kwitnienia, ale bardzo ładnie rozrośniętą dzięki treningowi LST. Łatwo sobie wyobrazić efekt końcowy, kiedy topy bardzo napuchną i pokryją gęsto łodygi.

Royal Dwarf Automatic rośnie na wysokość około 60cm i daje około 40g plonu z jednej rośliny. Więcej na temat odmiany Royal Dwarf przeczytasz w naszym artykule: Recenzja Odmiany Royal Dwarf Auto od Producenta Royal Queen.


Na zdjęciu wysuszony kwiatostan (top) odmiany konopi Royal Dwarf Auto od producenta tego szczepu Royal Queen Seeds.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.