Recenzja Odmiany Konopi Special Kush 1 od RQS

special-kush-1

Special Kush swoje korzenie wywodzi z Indii, gdzie na początku wszystkie rośliny cannabisu nosiły nazwę Sativa. Z biegiem czasu okazało się jednak, że są one tak bardzo od siebie różne, że potrzebny jest ich podział. Dodano więc nazwę Indica.

Dziś wiemy już, że Indica pochodzi nie tylko z Indii, ale i też wielu innych krajów, a z czasem zaczęto nazywać nowe odmiany dodając do nich nazwy miejsc, w których zostały odkryte. Pierwszy szczep Kush znaleziono w górskim regionie Hindu Kush, leżącym na granicy między Afganistanem a Pakistanem.

Special Kush to wynik próby wskrzeszenia jednej z takich pierwotnych odmian, dzięki czemu powstała najtańsza odmiana o świetne jakości, na którą każdy grower może sobie pozwolić. Odmiana ta najlepiej rośnie w dzikiej naturze, a co za tym idzie zajmuje całą przestrzeń, jaką ma do wykorzystania. Należy wziąć to pod uwagę przy uprawie indoor. Na outdoorze może osiągnąć nawet wysokość 3m.

Jej kwitnienie trwa 7 – 8 tygodni, w wyniku czego otrzymasz około 65-150g plonów z indoor. Na outdoorze wymaga ciepłego klimatu, jaki panuje przykładowo we Włoszech czy Północnej Afryce. Jeśli będzie miała dużą ilość słońca, nawozów i wody, może dać nawet 550g plonu z rośliny.

Jej pąki wyglądem przypominają zbite i oszronione bryłki, które obrastają całą roślinę. Jej efekt to typowa Indica, ogarniająca całe ciało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.