indica i sativa nasiona marihuany oraz konopi indyjskiej automatic

Recenzja Odmiany Kali Dog od Producenta Nasion Royal Queen Seeds

Recenzja Odmiany Kali Dog od Producenta Nasion Royal Queen Seeds, UltimateSeeds.pl

Kali Dog to silna genetyka o dominacji Sativy, która wywodzi się z rąk najlepszych hodowców ze Stanów Zjednoczonych. Cechy tej odmiany wykazują też wyraźne wpływy Indici, które stają się widoczne poprzez duże, gęste pąki, silny, Skunkowy zapach, pełnię smaku i uderzające upalenie.

Kali Dog po raz pierwszy została wyhodowana ponad 20 lat temu, a dzisiaj wyróżnia się niezwykłą mocą. Jej smak jest przytłaczający a zapach to świeże i orzeźwiające cytryny z nutami benzyny. Jest ona bardzo lubiana przez wielu hodowców, ponieważ łączy w sobie to, co najlepsze. Rośnie mała, jednak jej rośliny są bardzo gęste i dają duże zbiory w granicach 450-500g/m2 indoor po 8-10 tygodniach kwitnienia. Uwielbia różne odżywki i boostery, nie lubi wilgoci, bo reaguje na nią pleśnią i gniciem korzeni.

Oprócz tego warto ją przycinać, bo odwdzięczy się wtedy szczodrym plonem. W innym przypadku wyrośnie zbyt duża, bo rozłoży się za bardzo na boki pod wpływem ciężaru pąków.  Spowodowane jest to najczęściej jej ciężkimi, gęstymi buds – więc dodatkowa uwaga podczas uprawy jest w pełni opłacalna. Dobrze reaguje na trenowanie i monster cropping (kwitnące klony). Poza tym lepiej nie pozwolić jej urosnąć zbyt wysoko podczas fazy wzrostu, bo roślina lubi rozkładać się w pierwszych tygodniach kwitnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © UltimateSeeds.pl - Konopi indyjskie, wszystko o nich.