Recenzja Odmiany Marihuany Kali Dog od Producenta Nasion Royal Queen Seeds

kali-dog

Kali Dog to silna genetyka o dominacji Sativy, która wywodzi się z rąk najlepszych hodowców ze Stanów Zjednoczonych. Cechy tej odmiany wykazują też wyraźne wpływy Indici, które stają się widoczne poprzez duże, gęste pąki, silny, Skunkowy zapach, pełnię smaku i uderzające upalenie.

Kali Dog po raz pierwszy została wyhodowana ponad 20 lat temu, a dzisiaj wyróżnia się niezwykłą mocą. Jej smak jest przytłaczający a zapach to świeże i orzeźwiające cytryny z nutami benzyny. Jest ona bardzo lubiana przez wielu hodowców, ponieważ łączy w sobie to, co najlepsze. Rośnie mała, jednak jej rośliny są bardzo gęste i dają duże zbiory w granicach 450-500g/m2 indoor po 8-10 tygodniach kwitnienia. Uwielbia różne odżywki i boostery, nie lubi wilgoci, bo reaguje na nią pleśnią i gniciem korzeni.

Oprócz tego warto ją przycinać, bo odwdzięczy się wtedy szczodrym plonem. W innym przypadku wyrośnie zbyt duża, bo rozłoży się za bardzo na boki pod wpływem ciężaru pąków.  Spowodowane jest to najczęściej jej ciężkimi, gęstymi buds – więc dodatkowa uwaga podczas uprawy jest w pełni opłacalna. Dobrze reaguje na trenowanie i monster cropping (kwitnące klony). Poza tym lepiej nie pozwolić jej urosnąć zbyt wysoko podczas fazy wzrostu, bo roślina lubi rozkładać się w pierwszych tygodniach kwitnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.