Wędkarz wyłowił 1kg zioła z oceanu

Aby wędkować, trzeba mieć, jak wiadomo, dużo cierpliwości. Godziny wyczekiwania w całkowitej ciszy, zwłaszcza na otwartym morzu to dla wielu bardziej prawdziwa próba nerwów i cierpliwości aniżeli przyjemność. I nawet nie można zdać się w 100% na to, że coś się złowi, jeśli mamy jeszcze wokół wspólników i, o czym ostatnio jest głośno, tony śmieci w morzach i oceanach. W najgorszym przypadku po sześciu godzinach wyczekiwania wrócimy do domu.

Ale cierpliwość nieraz popłaca co udowodnił fotograf i kamerzysta Jorge Bustamante, który zarzucił kotwicę swojej łodzi przed wybrzeżem Florydy, nieopodal Pompano Beach. Ku jego zaskoczeniu Bustamante odkrył dziwną paczkę, która dryfowała obok jego łodzi na wodzie.

Zaciekawiony wyłowił paczkę z wody. Jak się okazało znajdowała się w niej, jak by też mogło być inaczej, wodoszczelnie zapakowana marihuana. I to aż jeden kilogram. Prawdopodobnie paczkę zgubili przemytnicy podczas swoich „łowów”.

Szczęściarz natychmiast poinformował straż przybrzeżną i oddał w jej ręce swoje znalezisko. Ale nie odebrał sobie tej przyjemności i wcześniej zrobił sobie zdjęcie ze znalezionym trofeum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Wędkarz wyłowił 1kg zioła z oceanu”


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.