nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc

Dwie tony marihuany znalezione na plaży w Malibu

two-toms-weed-malibu1-640x336

Lokalni palacze w Malibu pewnie myśleli, że to sen kiedy znaleźli porzuconą 9 metrową łódź wypchaną po brzegi dwoma tonami szczelnie zawiniętej marihuany.

Niestety łódź która została wyrzucona na brzeg plaży w Kalifornii, mocno pachniała marihuaną i benzyną a tamtejsze władze szybko były na miejscu.

lat-panga-marijuana-la0016759381-20140407

Kiedy policja dotarła na miejsce nikogo nie było w łodzi, ale jeden człowiek który próbował udawać, że jest zwykłym plażowiczem został zdemaskowany, ponieważ unosił się wokół niego zapach marihuany i benzyny. Dwóch jego kolegów którzy chowali się w krzakach zostali znalezieni ze śmigłowca

Według raportu NBC Los Angeles, wartość znalezionego materiału może wahać się od 1 miliona do 2 milionów dolarów w zależności od mocy i jakości. Jak już teraz wiadomo, transport pochodził z Meksyku i nie był to sort pierwszej jakości. Najprawdopodobniej miał on trafić do stanów w których marihuana jest nielegalna

Trzech złapanych przemytników powiedziało, że grożono im skrzywdzeniem ich matek, jeśli nie zastosują się do pracy. Za jedną podróż dostawali 2000 dolarów.

Ehh czemu w Polsce jeszcze nie znaleźliśmy zaginionego transportu gandzi.

źródło: faktykonopne.pl

nasiona marihuany,nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej konopny cbd
sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna ultimateseeds.pl wykorzystuje pliki cookies.