Znaleziono skrzynię z 11 kilogramami marihuany

Praca w ogrodzie jest chyba lubiana i to nie tylko przez przyjaciół cannabisu. Również niekonsumujący cenią sobie hobby ogrodowe i podziwiają różnorodność jaką ma do zaoferowania każdy ogród oraz relaksują się na swoich grządkach. Tym większa przyjemność gdy w kuchni możemy używać własnoręcznie wyhodowanych warzyw, ziół czy owoców. Co jeśli, jak podczas prac ogrodowych nagle natrafimy na metalową skrzynię? Pierwsza myśl: SKARB! W tym przypadku jednak nic bardziej mylnego…

…coś w rodzaju skarbu w swoim ogrodzie znalazło pewne małżeństwo z Niemiec. Mianowicie metalową skrzynię zawierającą aż 11 kilogramów marihuany, którą odkopali podczas prac renowacyjnych w swoim domku ogrodowym. Ze względu, że są oni wynajmującymi, swoje znalezisko zanieśli więc na policję.

Szybko znaleziono też podejrzane osoby, mianowicie nowi najemcy mieszkania. Jest to 34-letni mężczyzna oraz jego 32-letnia partnerka. W trakcie dalszych badań śledczych ujawniono również przestępstwo 36-letniego mężczyzny, którego mieszkanie zostało przeszukane i gdzie znaleziono dodatkowy kilogram marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.