Amnesia Haze Feminizowane

amnesia-haze-5522

Haze to odmiana, która stała się synonimem najwyższej jakości palenia dzięki wysokiej zawartości THC i wciąż rosnącej popularności wśród doświadczonych palaczy. Haze narodził się w Kalifornii w latach 70., ale prawdziwe spektakularny sukces osiągnął dopiero po dotarciu do Europy. Sprawy nabrały obrotu, gdy jego najlepsze geny dotarły po raz pierwszy do Holandii, gdzie z wielką pasją tworzono rozmaite krzyżówki. Zainteresowanie odmianą Haze dodatkowo wzrosło, gdy pewien Amerykanin skrzyżował jedną z holenderskich hybryd z oryginalnym, kalifornijskim hazem, tworząc w ten sposób Amnesia Haze – legendarną odmianę, która pomimo upływu czasu wcale nie straciła na popularności.

Amnesia Haze znana jest ze swojej pokaźnej wielkości zarówno w uprawach indoor, jak i outdoor. Zazwyczaj jednak odmiana ta jest uprawiana indoor ze względu na specyficzne wymagania klimatyczne, które nie pozwalają na uprawę pod chmurką growerom spoza dość ścisłego obszaru ze sprzyjającym, gorącym klimatem.

Okres kwitnienia Amnesi jest dość długi i trwa średnio 12 tygodni. Jest to czynnik, który często odstrasza growerów, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Mimo to, z pewnością każdy, kto zapozna się z walorami tej fantastycznej odmiany zda sobie sprawę, że czekanie i odrobina wysiłku włożonego w uprawę są tego absolutnie warte. Amnesia Haze z łatwością może być uprawiana w różnych konfiguracjach sprzętowych, zarówno w glebie, jak i hydroponicznie, oraz z wykorzystaniem treningów, takich jak ScrOG. Warto wspomnieć, że Amnesia Haze to odmiana znana ze swej wrażliwości, więc jeśli zdecydujesz się na jej uprawę, kontroluj warunki w jakich trzymasz rośliny; nie pozwól na obecność insektów w pobliżu doniczek i upewnij się, że rośliny są zawsze dobrze podlane. Zaopatrzenie się w nasiona wysokiej jakości również może zaoszczędzić wiele problemów.

Jeśli chodzi o zbiory, Amnesia Haze znana jest z obfitych plonów pierwszorzędnej jakości. Zbiory sięgają zazwyczaj 70-80 gram na roślinę podczas uprawy indoor z prawidłowym oświetleniem i sprzętem. W uprawie outdoor również możemy cieszyć się wysokim plonem, sięgającym nawet 200 gram na roślinę. Okazałe zbiory dodatkowo rekompensują długi okres oczekiwania na dzień ścinki – będziesz zdumiony mocą i radością, jaką zaoferuje ci dobrze wyrośnięta Amnesia Haze. To odmiana, którą wystarczy spróbować raz, aby zapamiętać ją na zawsze.

Amnesia Haze jest powszechnie znana ze swojego psychodelicznego haju. Nawet palacze, którzy od lat delektują się mocnymi odmianami i wytworzyli pewien stopień tolerancji są zaskoczeni jej mocą. Amnesia posiada ekstremalnie wysoki poziom zawartości kanabinoidów, a jej geny to w 80% sativa i w 20% indica. Topy są zbite, a dym o owocowym, kwiecistym zapachu dla większości palaczy zapewnia haj trwający od 2 do 3 godzin. Ze względu na swoją moc często jest używana jako odmiana medyczna. Palacze sięgający po tę odmianę w celach medycznych zachwalają ją jako najskuteczniejszy środek na obniżenie stresu i zmniejszenie bólu fizycznego, nie powodujący przy tym uczucia zmęczenia i zapewniający euforyczny haj. Palenie Amnesia Haze z bonga, fajki lub w postaci jointów to dobry wybór, chociaż wielu palaczy woli ją waporyzować, aby w pełni doświadczyć jej potencjału i smaku.

amnesia-haze-9977

W 2004 roku Amnesia Haze zajęła pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie High Times Cannabis Cup, gdzie została nagrodzona w kategorii „overall strain”, czyli za swój całokształt. Potwierdziło to powszechnie znany fakt – jest to odmiana, z którą tylko nieliczne mogą się porównywać. Wyróżnienie na Cannabis Cup nie jest błahostką, ponieważ to wydarzenie słynie z silnej rywalizacji i zawsze przyciąga dużą uwagę zarówno grona palaczy, jak i światowych mediów. W 2012 roku Amnesia wygrała High Times Sativa Cup, dalej umacniając swoją pozycję na półce najbardziej uwielbianych odmian.

Na pewno jesteś już nieźle podekscytowany na myśl o uprawie własnej Amnesia Haze. Royal Queen Seed może zapewnić ci nasiona, których potrzebujesz, abyś miał pewność, że twoja uprawa zacznie i zakończy się sukcesem. Powinieneś używać wyłącznie nasion pewnego pochodzenia, których jakości możesz zaufać i które dadzą najwyższy możliwy zbiór. To wszystko zapewni ci Royal Queen Seeds, dynamicznie rozwijający się i odnoszący liczne sukcesy seedbank. Palenie odmiany, która wygrała Cannabis Cup nie musi dłużej pozostawać tylko w strefie marzeń. Możesz szybko zacząć własną uprawę i zyskać dostęp do palenia, które ty i twoi znajomi od razu pokochacie. Jest to wszechstronna odmiana, która może służyć celom rekreacyjnym oraz jako odmiana medyczna dla osób cierpiących z powodu bólu, depresji i szerokiego spektrum innych dolegliwości. Bez wątpienia Amnesia Haze zadowoli każdego palacza i jest warta uprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © UltimateSeeds.pl - Marihuana i konopi indyjskie THC oraz CBD, wszystko o nich.